زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷ : هدف ما از نگارش این مطلب این است که شما داوطلبان گرامی را در جریان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷ قرار دهیم.

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97
زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷

کنکور دانشگاه آزاد و سراسری چندین سال است که ادغام شده در یک روز برگزار می شود. کنکور ۹۷ طبق روال گذشته در اوایل تیر ماه یعنی در روزای پنجشنبه ۷ / ۴ / ۹۷ و جمعه ۸ / ۴ / ۹۷ برگزار خواهد شد. لذا داوطلبانی که در کنکور سراسری و آزاد ثبت نام نموده اند می توانند در جلسه آزمون حضور یابند و خود را در حساس ترین مرحله زندگی خود محک بزنند. 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷ 

برای شرکت در هر آزمون و کنکوری همرا داشتن کارت شناسایی همچنین کارت ورود به جلسه الزامی می باشد لذا اگر داوطلبی بنا به هر دلیلی در روز آزمون کارت ورود به جلسه خود را به همرا نداشته باشد مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود. کارت ورود به جلسه آزمون ها معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد بنا براین کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد نیز در روزهای ۴ / ۴ / ۹۷ الی ۶ / ۴ / ۹۷ بر روس سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که داوطلبان با وارد کردن شماره سریال پرونده و کد پیگیری می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد ۹۷ 

داوطلبان بعد از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر دریافت کارنامه اولیه و اعلام نتایج می باشند. بنا به پیش بینی های انجام شده، زمان اعلام نتایج کنکور سراسری و آزاد ۹۷ در نیمه اولیه مرداد ماه به احتمال زیاد در دوم مرداد ماه بر روس سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت همچنین داوطلبان با وارد کردن شماره داوطلبی و یا شماره سریال ، کد پیگیری نسبت به دریافت کارنامه اولیه خود اقدام نمایند. نکته دیگری که لازم است ذکر کنیم این است که، یک کارنامه برای داوطلب صادر خواهد شد که در این کارنامه مجاز به انتخاب رشته شدن یا نشدن وی در آن مشخص می شود در واقع مراحل کنکور سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتیجه اولیه مشترک خواهد بود.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ 

زمان انتخاب رشته برای دانشگاه های آزاد و سراسری به صورت جدا و تفکیک شده انجام می گیرد در واقع مسیر کنکور سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتایج اولیه مشترک خواهد بود. با توجه به اطلاعات ثبت شده در سایت سازمان سنجش به احتمال زیاد زمان انتخاب رشته کنکور سراسری در اواخر مرداد ماه خواهد بود. معمولا زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ نیز یک هفته بعد از انتخاب رشته دانشگاه سراسری می باشد. در صورت تغییر زمان انتخاب رشته این صفحه به روز رسانی می شود.

زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97

انتخاب رشته کنکور ۹۷,تاثیر کدام سهمیه در انتخاب رشته کنکور ۹۷ بیشتر است ؟ ,تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,آشنایی با کارنامه کنکور سراسری ۹۷,زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷,زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد ۹۷ زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد ۹۷, زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷, زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷ ,زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷, زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷ ,زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۹۷,زمان کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *