زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ : حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۱۰ با مراجعه به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی می باشد. داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی نمی‌باشند چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای فوق مشاهده نمودند می‌توانند نسبت به ویرایش آن اقدام نمایند.

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷:‌ طبق اطلاعیه سازمان سنجش با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ در صورتی که در زمان پرینت کارت ورود به جلسه هرگونه خطا یا اشتباهی را بر روی کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷  مشاهده کردید، باید نسبت به ویراش و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ خود در زمان مشخص شده با مراجعه به باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷اقدامات لازم را انجام دهید. در صورت بروز مشکل می توانید از طریق ارتباط با مرکز می توانید اقدام به رفع نقص کارت خود نمایید.

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ – رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ – رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ :  محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون و یا همان بهجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ برای کلیه داوطلبان گروه­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی‌، علوم انسانی‌، علوم‌ تجربی‌، هنر و زبانهای ‌خارجی‌ بر مبنای‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت فعلی‌ آنان‌ مشخص‌شده است.

آدرس باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷

باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ : در صورت مشاهده در گونه نقص در کارت ورود به جلسه کنکور متقاضیان باید تا حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۱۰ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

  • داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی می‌باشند و نسبت به مندرجات کارت شرکت در کنکور سراسری ۹۷  که شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، سال اخذ و نوع دیپلم، شماره ملی، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم، سال و بخش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی، عنوان مدرک پیش دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی، کد دانش آموزی مقطع پیش‌دانشگاهی مغایرتی مشاهده نمودند لازم است.
  • داوطلبانی که نسبت به مندرجات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ که شامل سری و سریال شناسنامه، محل تولد، سهمیه، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم و وضعیت تحصیلی و اشتغال مغایرتی مشاهده نمودند، برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۰۸ منحصرا به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.
زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور 97

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ : ضمنا تأکید می­گردد داوطلبانی که سهمیه آنان مورد تایید قرار نگرفته است برای اطمینان بیشتر و بررسی وضعیت عدم تایید سهمیه خود (بعد از ویرایش) به ارگانهای ذیربط نیز مراجعه نمایند. در غیر اینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.

۱- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب دارای اشکالاتی از جمله؛ فاقد مهر عکس، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جزء عکس داوطلب (اشتباه عکس) و … می­باشد ضروری است از روز سه شنبه ۹۷/۰۴/۰۵ الی روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴×۳، کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاَ به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه براساس جدول شماره ۲ و ۳ مراجعه نمایند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.

تبصره: در صورتی که در این خصوص کارت داوطلب دارای اشکال می باشد و تا روز قبل از آزمون نسبت به رفع آن اقدام ننماید مطابق مقررات مربوط به تخلف و تقلب با وی رفتار خواهد شد.

۲- چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می‌باشد ضروری است از روز سه ­شنبه ۹۷/۰۴/۰۵ الی روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ شخصاَ به نماینده این سازمان آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط براساس جدول شماره ۲ و ۳ این اطلاعیه مراجعه نمایند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.

نحوه ویرایش کد سوابق تحصیلی در رفع نقص کارت کنکور ۹۷

آدرس باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ :

  • دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی سال جاری که در خرداد ماه سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می‌شوند، لازم است از تاریخ ۹۷/۰۴/۱۷ با مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: http://dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده و از همان تاریخ لغایت ۹۷/۰۴/۲۰ نسبت به درج آن کد سوابق تحصیلی در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.
  • در صورت مشاهده هرگونه مشکل درخصوص نمرات آموزش وپرورش، اطلاعات سوابق تحصیلی، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش، مشمول یا غیر مشمول بودن لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۱۰ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم خود مراجعه نمایید.

 باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷

باجه رفع نقص سازمان سنجش ۹۷ : داوطلبان نظام جدید که سال اخذ مدرک دیپلم آنان سال ۱۳۸۴ به بعد می­باشد و مدرک پیش دانشگاهی خود را در یکی از سالهای ۹۱ الی ۹۶ اخذ نموده‌اند و مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند. چنانچه خواستار ویرایش اطلاعات مندرج در بندهای کارت شرکت در آزمون خود می باشند با توجه به اینکه در زمان ثبت‌نام اولیه نسبت به تأیید بندهای فوق اقدام و کد سوابق تحصیلی دریافت نموده­ اند در این مرحله هیچ گونه ویرایشی درخصوص اطلاعات فوق انجام نخواهد شد، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۱۰ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ 

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷  در صورت مشاهده مغایرت جنس، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و بهیار : 

 داوطلبان درصورتی که مغایرتی  (جنس، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و بهیار) در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند ضروری است از روز سه‌شنبه ۵/۴/۹۷ لغایت روز چهارشنبه ۹۷/۰۴/۰۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکس­دار) شخصاَ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه براساس جدول شماره ۲ و ۳ این اطلاعیه پرینت کارت مراجعه نمایند.

 رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷  در صورت مشاهده مغایرت سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده داوطلب بسیجی و همچنین همسر و فرزندان : 

 چنانچه سهمیه درخواستی داوطلبی شامل سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده داوطلب بسیجی و همچنین همسر و فرزندان بوده ولی در بند ۱۷ کارت شرکت در آزمون عنوان سهمیه «مناطق» درج گردیده لازم است جهت اعلام مغایرت و تکمیل اطلاعات مربوط به سهمیه حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۴/۰۸ به قسمت ویرایش اطلاعات در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح و تکمیل موارد اقدام نمایند تا درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنها اعمال گردد. در غیر این صورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.

انتخاب رشته کنکور ۹۷,تاثیر کدام سهمیه در انتخاب رشته کنکور ۹۷ بیشتر است ؟ ,تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,آشنایی با کارنامه کنکور سراسری ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷,زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *