تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ : بعد از اعلام شدن نتایج نهایی کنکور و ثبت نام دانشجویان و آغاز کلاس‌ها، زمان اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه‌هاست؛ اما همیشه این سوال در ذهن جدیدالورودها وجود داشته که تکمیل ظرفیت در دانشگاه‌ها به چه معناست؟

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷
  • تکمیل ظرفیت چیست؟
  • زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷
  • نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷
  • لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷
  • رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷
  • تراز نمره و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

به طور کلی بخواهیم تراز نمره قبولی افراد را در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مورد سنجش قرار دهیم باید گفت افراد با تراز نمره های ذکر شده در پایین امیدوار باشند.

تراز نمره قبولی در پزشکی ۹۵۰۰ به بالا 

تراز نمره قبولی در دندانپزشکی ۹۸۰۰ به بالا

تراز نمره قبولی در پرستاری ۸۰۰۰ به بالا

تراز نمره قبولی در مامایی ۷۹۰۰ به بالا

تراز نمره قبولی در داروسازی ۹۴۰۰ به بالا


نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

برای ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ دقت داشته باشید اگر در انتخاب رشته ۹۷ شرکت کرده اید و در یک رشته محل قبول شده اید شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ و قبولی شما در یک رشته محل منجر به لغو قبولی اولیه شما در انتخاب رشته کنکور ۹۷ می شود. بنابراین اگر قبلا در یک دانشگاه قبول شده اید و الان مشغول به تحصیل هستید تنها در جایی هستید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ تنها رشته هایی را انتخاب کنید که به نسبت قبولی فعلی تان علاقه بسیار بیشتری به آن دارید و حاضرید در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ از دانشگاه فعلی تان انصراف دهید و در قبولی جدید ثبت نام کنید. حتما دقت بیشتری در انتخاب دانشگاه های روزانه بدون کنکور به خرج دهید و بدانید قبولی در دانشگاه های روزانه در تکمیل ظرفیت مساوی است با باطل شدن حق شرکت شما در کنکور سراسری ۹۷ به قصد قبولی در دانشگاه های سراسری.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷


برای راحتی شما عزیزان برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶-۹۷ و دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۷

در نظر داشته باشید کسانی که در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ شرکت می کنند درصورتی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته باشند قبولی اولیه آن ها باطل می شود . اما کسانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در رشته محلی پذیرفته شوند و در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ هم انتخاب رشته داشته باشند و در هیچ رشته محلی پذیرفته نشوند می توانند در همان رشته پذیزفته شده اولیه ادامه تحصیل بدهند . در نظر داشته باشید در صورتی که در تکمیل ظرفیت ۹۷ در رشته محل روزانه پذیرفته بشوید و ثبت نام نکنید از شرکت در ثبت نام کنکور ۹۸ محروم هستید .

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت سراسری ۹۷


در اوسط بهمن ماه معمولا نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اعلام خواهد شد.

انتخاب رشته کنکور ریاضی 97

انتخاب رشته کنکور ۹۷,تاثیر کدام سهمیه در انتخاب رشته کنکور ۹۷ بیشتر است ؟ ,تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷,آشنایی با کارنامه کنکور سراسری ۹۷,کنکور ریاضی,انتخاب رشته,انتخاب رشته کنکور ریاضی,کارنامه کنکور ریاضی,سهمیه های کنکور ریاضی,رتبه قبولی کنکور ریاضی,انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷,تکمیل ظرفیت,تکمیل ظرفیت کنکور,تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷, تکمیل ظرفیت کنکور سراسری,دفترچه تکمیل ظرفیت,زمان تکمیل ظرفیت کنکور,کنکور,کنکور سراسری ۹۷,رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری,تخمین رتبه قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷,رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری,تراز نمره و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *